Agenda
Op deze pagina staan allerlei leuke activiteiten gepland voor de komende tijd.
We zien je graag bij één van onze activiteiten!
Team 't Voorhuys
Op deze pagina staan allerlei leuke activiteiten gepland voor de komende tijd.
Team 't Voorhuys
Na lang wikken en wegen is de kogel door de kerk, Omloop ’t Voorhuys gaat aanstaande zondag niet door. We hebben de Buienradar nog nooit zo vaak bekeken in de afgelopen dagen. We zien helaas teveel factoren wat een leuke, sportieve en gezellige dag in de weg staat.
Windkracht 5, windstoten en buien zijn helaas geen ingrediënten om voor jullie een leuke en bovenal veilige dag te organiseren. We hebben meerdere kanalen ingeschakeld om advies in te winnen, dit samen heeft ons doen besluiten te annuleren. Zondagochtend zal blijken of dit het juiste besluit is, echter kunnen we geen last-minute beslissing nemen en scheppen we liever duidelijkheid 2 dagen voorafgaand aan het evenement.
Niet getreurd, we hebben meteen een nieuwe datum voor jullie! Pak de agenda er bij en noteer 29 juni 2025; op deze nieuwe datum zetten wij met veel enthousiasme en plezier een super wieler-dag voor jullie neer!
Degenen wie zich al ingeschreven hebben worden automatisch ingeschreven voor de nieuwe datum. Mocht blijken dat je 29 juni verhinderd bent, laat het ons dan weten, dan storten we het inschrijfgeld uiteraard terug.
We kijken uit naar een zonovergoten en stralende dag, samen met jullie maken we er een mooie dag van!
Zondag 15 juni is het Vaderdag, om die reden hebben wij iets gaafs. Wij verloten 2 grote Frederik's Blond vuurkorven, een geweldig Vaderdag cadeau!
Hoe kun je deze winnen?
Bestel in ons grandcafé of op ons terras een glas Frederik's Blond van de tap, of koop een grote fles Frederik's Blond van 75cl in cadeauverpakking voor je vader (en/of jezelf) en doe mee! Bij aankoop krijg je een ticket, vul deze in en gooi 'm in de vuurkorf op de bar of bij de receptie. Deze actie geldt vanaf 7 juni, op Vaderdag zelf maken we de winnaars bekend, tot die tijd maak je kans!
Wanneer
Van 7 t/m 14 juni
Waar
Grandcafé
Prijs
€9,50 inclusief cadeau verpakking
Deze zomer komen de gezellige cocktailavonden weer terug! Op 20 juni, 11 juli en 8 augustus realiseren we een heuse cocktailbar op ons terras, onder het genot van fijne muziek worden de cocktails en mocktails vers voor u bereid terwijl u wacht. Reserveren is niet nodig, kom gezellig langs, kies een mooie plek en proost met je vrienden en vriendinnen!
Wanneer:
Op 20 juni, 11 juli en 8 augustus
Tijd:
20:00 tot 0:00 uur
Waar:
Terras
Zin in een knallende afsluiter van de zomer?
Op vrijdag 22 augustus organiseren wij samen met Restaurant Eindeloos een Zomerfeest op het plein, onder het genot van lekkere deuntjes, drankjes en goed gezelschap proosten we samen op een fijne zomer!
Tijd
21:00 tot 01:00 uur
Waar
Horeca Plein
Prijs
GRATIS
Ze zijn weer heerlijk die Zeeuwse mosselen! Eigenlijk kun je er geen genoeg van krijgen, maar dan is de pan al weer leeg.....
Op zondag 24 augustus vullen wij de pan gewoon weer bij en kun je mosselen eten tot je niet meer op kan! Wederom organiseren wij het 'onbeperkt mosselen eten', hierbij kun je zoveel mosselen eten als je wil, hier serveren wij sausjes, frites en salades bij.
Reserveren kan via de site of telefonisch op
T 0527 61 28 70
Houdt u niet van mosselen? U kunt ook van onze uitgebreide dinerkaart bestellen.
Na 24 augustus serveren wij alleen nog mosselen op reservering.
Wenst u een reservering te maken voor meer dan 10 personen? Neem dan telefonisch contact dan helpen we u graag!
Tijd
Vanaf 20:00 uur
Waar
In ons Grandcafé en Terras
Kosten
€29,75 per persoon
Na een succesvolle eerste editie in 2024 staan wij te trappelen voor een nieuwe versie van de Weergaloze wijnwandeling! In samenwerking met Puur24 organiseert 't Voorhuys een prachtige wijnwandeling door Emmeloord op zondag 12 oktober.
Deze wandeling is +/- 5 kilometer lang en leidt u langs de mooiste en verrassendste plekjes.
Wij verwelkomen onze wijnliefhebbers in de lobby van Hotel 't Voorhuys en overhandigen wij de routebeschrijving.
Tijdens de route komt u langs 5 verschillende stops. Bij elke stop staan wij klaar met een heerlijk gerechtje uit eigen keuken, welke geserveerd wordt met een glas bijpassende wijn van Puur24.
Loopt en geniet u met ons mee?
Start locatie
Hotel Lobby Voorhuys
Starttijd
14:45 - 15.30 uur
Afstand
5 kilometer
Prijs
€32,50 p.p.
Deze winter wordt door theater en restaurant ’t Voorhuys drie Tribute Sundays georganiseerd. Op drie zondagen wordt er een grote artiest uit de muziek geschiedenis geëerd door topartiesten in de Huyskamer van ’t Voorhuys.
Eventueel kan in combinatie met het ticket, aansluitend van een twee-gangen menu worden genoten. Deze dient tegelijk met het ticket te worden besteld.
De aftrap is Bruce Springsteen. Nick Dekkers brengt een intieme ode aan The Boss.
Nick Dekkers, bekend als de frontman van Brucified en finalist van Battle of the Bands (seizoen 1), brengt een unieke, akoestische ode aan Bruce Springsteen. In een intieme setting kruipt hij achter de piano en vertolkt hij de meest iconische nummers van The Boss met rauwe emotie en puur vakmanschap. Samen met een medemuzikant laat hij Springsteen’s tijdloze muziek tot leven komen in een sfeervolle, akoestische setting.
Geen grote band, geen opsmuk – alleen de kracht van de muziek, de stem en de verhalen die Springsteen zo legendarisch maken. Een meeslepende avond voor echte liefhebbers!
Tijd
16:00 tot 18:00/18:30 uur
Waar
In ons Huyscafé
Prijs
€ 17,50
Prijs Diner
€ 27,50 (exclusief ticket)
‘Alexander Broussard speelt Billy Joel’
De liedjes van Billy Joel behoeven geen introductie meer. Ze zijn deel geworden van ons collectieve geheugen. Hij behoort tot de meest succesvolle artiesten uit de popgeschiedenis en heeft meer dan 30 top tien hits op zijn naam staan.
In deze boeiende solovoorstelling, leidt Alexander zijn publiek op zijn eigen unieke en gepassioneerde wijze door de opmerkelijke carrière van muzieklegende Billy Joel. Aan de hand van de mooiste liedjes van de grootmeester vertelt Alexander over de moeilijke beginjaren, de grote successen, de hoogtepunten en dieptepunten, de vrouwen en het onwaarschijnlijke vakmanschap van Billy Joel. Een ‘must-see’ voor de fan, een openbaring voor de liefhebber.
Alexander Broussard is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een veelgevraagd en veelzijdig pianist/toetsenist en zanger/entertainer. Met een indrukwekkend cv dat start van de meest prestigieuze pianobars en doorloopt tot en met The Billy Joel Experience, (The Tribute – Battle Of The Bands (SBS6)/ZIGGO DOME WINNAAR, I Can See Your Voice (RTL4), Beau (RTL4), We Want More (SBS6), Dansmarathon (SBS6), Najib Amhali’s PlusSupportAct, De Corona's, Crazy Piano’s e.v.a.), is Alexander op zowel grote als kleine podia door heel het land een graag geziene gast.
Tijd
16:00 tot 18:00/18:30 uur
Waar
In ons Huyscafé
Prijs
€ 17,50
Prijs Diner
€ 27,50 (exclusief ticket)
Op 8 maart sluit Rias Baarda de reeks af. We kennen Rias Baarda natuurlijk als frontman van Starman - The Dutch David Bowie Tribute, bekend van het tweede seizoen van het SBS6 programma The Tribute - Battle of the Bands waar zij de derde plaats bereikten en drie avonden op rij in een uitverkochte Ziggo Dome mochten optreden. Sindsdien zitten de theaterzalen vol en brengen zij steevast met passie en vol overgave het indrukwekkende oeuvre van Bowie ten tonele.
Maarrrr: wist u dat Rias ook solo speelt? Gewapend met slechts een akoestisch gitaar en zijn stem, brengt hij Bowie’s muziek terug tot de pure essentie. Verwacht een intiem samenzijn waarin uiteraard grote hits als Space Oddity en Heroes voorbijkomen maar waar met name de focus ligt op de parels uit de diepzee en Rias’ persoonlijke, bijna religieuze band met Bowie. Aangevuld met ankedotes over oa het toerleven en zijn ervaringen met de oud-muzikanten van Bowie vorig jaar is dit voor zowel de doorgewinterde Bowiefan als de absolute beginner een absolute must-see!
Tijd
16:00 tot 18:00/18:30 uur
Waar
In ons Huyscafé
Prijs
€ 17,50
Prijs Diner
€ 27,50 (exclusief ticket)
't VoorhuysDe Deel 20, 8302 EK Emmeloord T +31 (0)527 61 28 70 KvK 39061723 BTW NL804718428B01
Openingstijden
Maandag en dinsdag 8.00 - 23.00 uur
Woensdag en donderdag 08.00 - 00.00
Vrijdag en zaterdag 8.00 - 00.30
Zondag 8.00 - 22.00 |